Customer Success Learning & Development gyakornok - Diákmunka

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest V.

  • Fizetés

    Bruttó 1 880 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Partnerünk, a NielsenIQ világszerte több mint 100 országban, Európában 47 piacon tanulmányozza a fogyasztói társadalmat annak érdekében, hogy minél teljesebb képet tudjanak adni a vásárlói trendekről ügyfeleiknek. Hisznek abban, hogy a siker kulcsa az innováció, ezért arra törekednek, hogy minél jobb megoldásokat alakítsanak ki annak érdekében, hogy partnereik megfeleljenek a fogyasztói elvárásoknak.

Főbb feladatok, munkák

  • Aktív részvétel a prezentációk, munkasegédletek, hírlevelek és képzési anyagok elkészítésében.
  • A képzési tartalmak felhasználásáról szóló jelentések és elemzések készítése
  • Csapatod napi munkájának támogatása
  • Együttműködés a partnerosztályokkal
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú, magabiztos angol nyelvtudás
  • Microsoft Office programok magabiztos ismerete
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétköznapokon, rugalmasan végezhető diákmunka
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1880 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is min. 1880 Ft lesz
  • Nemzetközi környezet - napi online kapcsolattartás több országból érkező kollégákkal
  • Modern munkakörnyezet, kávéval és csocsóasztallal kiegészítve
  • Fiatalos légkör, ahol kérdezhetsz tapasztaltabb kollégáktól
  • A meglévő nyelvtudásod fejlesztése
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Fizetett szabadság
  • Szakmai képzések

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Személyi asszisztens