Customer Service

  • Cég neve

    NUVOLA HUNGARY

  • Munkavégzés helye

    1065 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 266e - 500e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Olasz középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás, az adott ügyletek lebonyolításában való részvétel, együttműködés az értékesítésben,beszerzésben, logisztikában részt vevő munkatársakkal.

Elvárások

- legalább középfokú végzettség
- magabiztos olasz nyelvismeret a napi munkavégzéshez
- felhasználói szintű számítógépes ismeret (Exel, Word, Outlook)

Előnyt jelent

- kereskedelmi tapasztalat
- egyéb nyelvismeret

Amit kínálunk

- Stabilitás, kiszámíthatóság
- nemzetközi csapat, családias hangulat

Céginformáció

Cégünk a Nuvola Hungary Kft. 2016-tól kéviseli a Francescomilano női cipő márkát. A márka  2008-ban született Olaszországban ,és azóta is  aktívan részt vesz a divat világában, az egész Európai piacon. Megpróbáljuk felvenni a versenyt új modelleinkel , a gyorsan változó divattal szemben. Ha téged is érdekel a divat világa akkor gyere el hozzánk

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és olasz nyelvű fényképes önéletrajzát!