Customer Service Engineer

  • Cég neve

    FESTO-AM Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állunk elő, hogy a gyakorlatban is valóra válthassuk ötleteinket. Munkaadóként mindent megteszünk annak érdekében, hogy a jövőbe mutató ötletek megvalósuljanak. Mire számítunk Tőled? Gondolkozz újszerűen! Próbálj ki új dolgokat! Nálunk teret kapnak saját ötleteid.

Ehhez mi biztosítjuk a nagyfokú alkotói szabadságot, a sokféle fejlődési lehetőséget és az iparág legjobb módszereit!

Nézz szembe új kihívásokkal egy világszínvonalú gyártócsapat tagjaként a Festo -nál!

Várjuk jelentkezésed, ha szeretnél az ipari automatizálásban megkerülhetetlen szerepet betöltő, komoly szakmai múlttal rendelkező, innovatív vállalatunk budapesti csapatának tagja lenni!

Feladatok:

  • Vevőreklamációs - külső és belső - ügyintézés
  • Reklamációkkal kapcsolatos analízisek, intézkedési tervek megfogalmazása
  • Folyamatos kommunikáció a társosztályokkal a hiba megszüntetésének érdekében
  • Javítóintézkedések megfogalmazása és bevezetése
  • Minőségügyi elemzések, kiértékelések, statisztikák készítése (havi jelentések, éves kiértékelések…)
  • Vevőreklamációval kapcsolatos minőségügyi dokumentációk készítése, naprakész nyilvántartása
  • Vevőreklamációs KPI-ok nyomon követése szükség esetén fejlesztési project indítása
  • Végső 8D riport elkészítése és kommunikációja a vevőkkel

Elvárások:

  • Gépészmérnöki / Minőségügyi mérnök végzettség
  • 1-3 év gyártásban szerzett tapasztalat
  • Méréstechnikai, rajzolvasási ismeret
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Angol tárgyalási szintű nyelvtudás
  • Hatékony kommunikációs és prezentációs készség

Előnyök:

  • SAP ismeret

Juttatások:

  • Széles körű juttatási csomag az alapbéren felül (Éves teljesítmény prémium, havi Cafetéria, törzsgárda jutalom)
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Sportolási lehetőségek saját fitnesz termünkben
  • Étterem a vállalat területén
  • Fedett parkolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök