Customer Sales Representative

  • Cég neve

    JóSzaki Kft.

  • Munkavégzés helye

    Otthonról végezhető

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A JóSzaki az ország piacvezető szakemberkereső portálja. Szuper csapat vagyunk, sokat tanulhatsz és jó fizetést adunk, amivel elégedett leszel.

Az egyik kiemelt projektre keresünk olyan customer / sales csapattagot, aki könnyen fel tud hívni egy idegen szakembert, képes vele átbeszélni a havidíját és a saját admin rendszereinken keresztül kezeli a beállításait.

Főképp a hangodra van szükségünk, hiszen nagyrészt telefonon fogsz az ügyfelekkel beszélni, ezért fontos, hogy szeress a telefonon lógni! ;)

Szakemberközvetítő-oldalként a megrendelőket összekötjük a szakemberekkel (pl. Gizi nénit -aki épp szobafestőt keres- Papp Géza szakinkkal) és ezen az úton segítjük őket. Beszélni fogsz mindkét féllel, de főképp a szakemberekkel dumálunk nap mint nap (jófejek, ne aggódj ;) )!

Maga a kiemelt projekt az alábbiakról szól

  • jelenleg szuper értékes munkákat biztosítunk 3500 szakembernek, viszont az látszik, hogy a havidíj igen alacsony és így nehéz a minőséget fenntartani
  • szeretnénk csak jó szakembereket és nekik jobb szolgáltatást, ehhez meg kell beszélni velük a havidíjak emelését
  • cserébe egy optimális számú szakember fogja megkapni a munkákat és mind a megrendelők, mint a szakemberek elégedettek leszenk

Gondolj bele, te fogod megerősíteni azt a gondolatot Magyarországon, hogy vannak jó, pontos, precíz, illedelmes szakemberek!

Mikor ne jelentkezz?

  • ha sosem dolgoztál még ügyfélszolgálatosként vagy sales support területen
  • azt gondolod, hogy kényelmetlen neked felhívni egy asztalost és a jelenlegi havi 10.000 Ft-os előfizetését akár 30.000 Ft-ra emelni amellett, hogy több munkát is fog kapni

Elvárások

Mikor jelentkezz?

  • van gyakorlatod hideg vagy langyos hívásokkal
  • napi szinten kezeled a google drive-ot, e-mail rendszert és képes vagy megtanulni új IT rendszereket
  • legalább 2 év ügyfélszolgálati, sales support vagy hasonló munkakörben van tapasztalatod

Részletesebben

  • Imádj telefonon kommunikálni és tudd használni a hangod, akár kedvesnek, akár határozottnak kell lenned!
  • Legyen valódi ügyfélkezelési és kifogáskezelési tapasztalatod! Kérünk, csak akkor jelentkezz, ha már többször oldottál meg önállóan igazán nehéz és összetett problémát telefonon keresztül, igazán nehéz ügyféllel, mert most profi ügyfélhőst keresünk csapatunkba!
  • Lásd az összefüggéseket, tudd, hogy mi kell az ügyfélnek valójában!
  • Tekintsd hivatásnak az ügyfélsegítést és alakítsuk ki közösen annak a kultúráját, hogy ügyfeleink sikeresek lehessenek!
  • Imádj őszintén segíteni az ügyfeleknek, de mindig a valódi problémát kezeld!

Minimum 2 év ügyfélszolgálati tapasztalat elvárt.

Előnyt jelent

Némi sales tapasztalat.
Önállóság, proaktivitás, nagy tapasztalat telefonálásban.
Admin felületekben jártasság.

Szuper, ha érdekel az otthon, ház, barkács, felújítás téma (de nem elvárás), hiszen akkor még jobban fogod szeretni a munkádat! ;) Ja, és ha szereted a fesztelen, nagyon közvetlen munkahelyi légkört, mert nálunk csak azt kaphatod!

Amit kínálunk

A JóSzaki az ország piacvezető szakemberkereső portálja. Csapatunkban az alap kollégáid mellett fejlesztőkkel, marketingesekkel, üzletfejlesztőkkel találkozhatsz. Nagyon izgalmas lesz! :)

A csapatban szuper ügyfélszolgálatosok és customer/sales supportosokkal dolgozhatsz együtt. Közvetlen a vezetővel dolgozhatsz együtt, akitől rengeteget tudsz tanulni.

Piacképes fizetést adunk és ahogy növekszik a cég és a projekt, te is tudsz vele fejlődni.

Dolgozhatsz full home office-ban, a világ minden pontjáról és rugalmasak vagyunk, ha napközben dolgod lenne. Nekünk az fontos, hogy önálló légy, és haladjon előre a projekt.

Filozófiánk, hogy jó bért adjunk, ne mindenféle béren kívüli juttatást, Nincs kafetéria, jó bér van. Bármi igényed rugalmasan kezeljük.

Bármit kérdezhetzsz majd, de a legfontosabbak:

  • Fizu: nettó 350-450 ezer Ft!
  • Hagyományos ügyfélszolgálati / sales support munkához képest változatos munka
  • Projektekben való részvétel és közös brainstoarming
  • Befogadó, nagyon vidám, aktív, lelkes csapat, aki nagyon vár már téged ;)
  • Értéket teremtő munka, büszke lehetsz rá, hogy a csapat tagja vagy

Céginformáció

A JóSzaki egy kb 20 fős, magyar vállalkozás, ami szeretne minél több szakembernek munkát adni és a lehető legjobb szakembereket biztosítani többek között a felújítani vágyóknak.

A joszaki.hu egy webes alkalmazás, ahol a szakembert kereső megrendelő - értékelések és referenciák alapján - válogathat a szakik között, illetve ahol a szakember maga keresheti meg a számára ideális munkát. Nézz körül az oldalon, próbálj ki minket vagy kérdezz bátran!

Mielőtt személyesen is megismerkednénk, kérünk majd, hogy légy bátor és csinálj meg egy kb. 15 perces videóinterjút!