Customer care gyakornok (olasz nyelvtudással) - diákmunka

  • Cég neve

    Fürge Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 2 050 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Olasz középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Több nyelven is beszélsz, és szeretnéd magad szinten tartani munka közben is? Szeretnél egy stabil gyakornoki lehetőséget, ami home office lehetőséggel segít, hogy rugalmasan tanulmányaidhoz tudd igazítani?
Jelentkezz ügyfélszolgálati gyakornoknak partnerünk Váci úti irodájába és egyensúlyozz könnyedén az egyetemi élet és a munka között a következő feltételekkel. A cég a világ vezető tudományos szolgáltatója, küldetésük pedig, hogy  ügyfeleik számára egészségesebbé, tisztábbá és biztonságosabbá tegyék az életet. Globális csapatuk az innovatív technológiák, a beszerzési kényelem és a gyógyszeripari szolgáltatások páratlan kombinációját nyújtja iparágvezető márkáikon keresztül.

Főbb feladatok, munkák

  • Számlák küldése, fogadása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, a felmerülő problémák e-mailben történő kezelése
  • Rendelések leadása és nyomonkövetése

MIÉRT MINKET VÁLASSZ?

  • Home office lehetőség
  • Partnerünk kiváló lehetőséget nyújt számodra, hogy diákmunkáid után irodai környezetben is be tudj tekinteni a munka világába.
  • Kiváló lehetőség a szakmai fejlődésre és gyakorlati tapasztalatszerzésre.
  • Rugalmas munkaidő, amit a tanulmányaidhoz igazíthatsz
  • Angol nyelvű munkakörnyezet: így biztosan nem válik passzívvá a nyelvtudásod, amit később az egyetemen is javadra fordíthatsz.

  • Aktív vagy (25 év alatt) passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Heti legalább 20 óra vállalása
  • Angol és olasz nyelv legalább középfokú ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető

Jelentkezz angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével, mi pedig néhány napon belül felkeresünk egy rövid egyeztetésre. A beszélgetés során minden kérdésedre válaszolunk!