Cukrászdai eladó

  • Cég neve

    Mandula Família Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen, Kishegyesi út 1.

  • Fizetés

    Nettó 1 400 - 1 700 Ft/óra bér
  • Egyéb juttatások

    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Nálunk egy percig sem fogsz unatkozni, feladataid a következők lesznek:

  • az üzletbe betérő vendégek színvonalas kiszolgálása, rendelésfelvétel,
  • sütemények értékesítése, cukrásztermékek igényes csomagolása,
  • árukezelés: süteményfeltöltés,
  • pénztárkezelés,
  • háttérmunkálatok elvégzése: üzlet rendben tartása, süteményes pult tisztán tartása.

Elvárások

Téged várunk, ha (álláshoz tartozó elvárások):

  • középiskolai végzettség/érettségi,
  • van kereskedelmi tapasztalatod, melyet szívesen kamatoztatnál nálunk,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel, és kedvesen, türelmesen kommunikálsz,
  • megbízhatóság, pontosság, precizitás, nagy teherbíró képesség,
  • vásárlóorientált szemlélet, igényes, ápolt megjelenés,

Előnyt jelent

  • debreceni vagy környéki lakhely
  • több éves tapasztalat kereskedelmi területen, referencia,
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • dohányzásmentes munkahely vagyunk

Amit kínálunk

Szorgalmadat, nagy teherbírásodat, kitartásodat az alábbiakkal honoráljuk (amit kínálunk):

  • tiszteljük és megbecsüljük munkádat, melyre hosszú távon számítunk, dolgozói kártya programunknak köszönhetően többek között ingyenes kondi bérletet és más kedvezményeket is kapsz, hogy aktívan pihenhess!
  • kedvezményes süteményvásárlás
  • versenyképes bérezést kínálunk,
  • kiszámítható, teljes munkaidős munkavégzés éjszakázás nélkül, a belváros szívében!
  • nyugodt-rendezett, barátságos munkakörnyezetet biztosítunk számodra

Céginformáció

Ha szeretnél egy vidám, motivált és fiatalos csapat tagja lenni, ahol már több generáció óta hiszünk abban, hogy
„az emberi élet minden pillanatához kínálható egy alkalomhoz illő sütemény”.

Ha lelkes, pörgős, vidám, mosolygós személyiség vagy, aki igényesen, elhivatottan végzi munkáját.
Ha szívesen kommunikálsz, és hamar meg is találod a közös hangot a vendégekkel, mindemellett nagy teherbírású személyiség vagy, aki szívesen dolgozik csapatban,
akkor Nálunk a helyed, ne habozz jelentkezni!

Fényképes önéletrajz