MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Cukrászati kisegítő diákmunka

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1142 Budapest, Balázs park 12.

  • Fizetés

    Bruttó 1 534 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Cukrászok munkálatainak előkészítése, segítése
  • Krémek felfőzése
  • Tészták összemérése, keverése, kimérése
  • Szeletelés és csomagolás

Munkaidő:
  • H-V 7:00-20:00 között, előre megbeszélt rugalmas beosztásban, heti 20 órában

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Érdeklődés a sütés-főzés iránt
  • Betöltött 18. életév
  • Vidám, lendületes, segítőkész személyiség
  • Rugalmasság
  • Megbízhatóság
  • Érvényes EÜ kisköny és tüdőszűrés (amennyiben nincs, elkészítjük)

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes EÜ kisköny

Amit kínálunk

  • A bruttó bér 2024. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576 601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved.
  • A 576 601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold az önéletrajzod!