Zabrakadabra Healthy Cakes Kft. logo

Cukrász

  • Cég neve

    Zabrakadabra Healthy Cakes Kft.

  • Munkavégzés helye

    1094 Budapest, Ferenc körút 1.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 370e Ft havi bér Nettó 100e Ft éves bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A Zabrakadabra Egészséges Cukrászműhely paleo, vegán és cukormentes torták és sütemények készítéséhez keres cukrász munkatársat teljes munkaidőben a Ferenc Krt-i műhelybe.

Elvárások

Cukrász végzettség, minimum 1 éves gyakorlat, megbízhatóság, nyitottság, csapatjátékos.

Előnyt jelent

Tapasztalat hasonló téren

Amit kínálunk

Kiemelt Bérezés (bónuszok, fizetésemelés), családias légkör, rugalmas munkaidő, szakmai fejlődési lehetőség!

Céginformáció

A Zabrakadabra egészséges cukrászműhely legfőbb küldetése az egészséges táplálkozás hirdetése. Számunkra fontosak a cukorbetegek, a különböző ételallergiában szenvedők, diétázók, és mindenki, aki szem előtt tartja az egészségtudatos életmódot.

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!