Cukrász

  • Cég neve

    Vajbirodalom Kft.

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest, József körút 10-12.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 450e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Cukrász kollégát keresünk a VAJ csapatába, akinek feladatai közé tartoznak majd különféle kuglófok, piték, loafok és krémek készítése, illetve a péksütemények díszítése. Nem gond, ha nincs még nagy tapasztalatod, elsősorban olyan kollégát keresünk, aki szívesen tanulna és fejlődne remek cukrászaink mellett és teljeskörűen segíti a csapat munkáját. A hétvégi műszak vállalása elengedhetetlen.

Elvárások

  • cukrász végzettség VAGY legalább 1 év tapasztalat cukrászként
  • teljes munkaidő (heti 40 óra: 4 munkanap, 10 órás műszakok) vállalása
  • hétvégi műszakok vállalása
  • tanulékonyság és fejlődni vágyás
  • precizitás
  • terhelhetőség és monotonitástűrés
  • angol és magyar nyelvtudás (nemzetközi a csapatunk)

Előnyt jelent

  • piték, kuglófok, loafok készítésében szerzett tapasztalat
  • a klasszikus és a modern francia és magyar cukrászat ismerete, szeretete

Amit kínálunk

  • professzionális munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség
  • inspiráló közeg és remek csapat
  • rugalmas beosztás
  • a város legfinomabb péksüteményei, desszertjei, szendvicsei és kávéja!

Céginformáció

VAJ pékséget 2020. novemberben nyitottuk a Rákóczi tér és a József körút sarkán, június közepén pedig egy új, budai egységgel is bővültünk a Hello Budában. 2022 végén csatlakozott hozzánk Márk Szonja (Édesem) cukrászcsapatunk vezetőjeként.

Üzleteink a hét mindennapján reggel 7-től este 20 óráig várják a vendégeket kovászos kenyerekkel, kiváló minőségű péksüteményekkel, házi készítésű szendvicsekkel, prémium desszertkínálattal és specialty kávéval. Célunk, hogy vásárlóink egész nap széles kínálatból válogathassanak, és még az esti órákban is friss kenyérrel távozhassanak.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.