Cukrász

  • Cég neve

    Raw Foods Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Solymári cukrásztermelőbe keresünk gyakorlattal rendelkező cukrászt 8 órás munkaidőben, azonnali kezdéssel.
  • A munkavégzés ideje hétfőtől - péntekig, 6:00-14:30 között, 8 óra plusz 30 perc pihenő idő.

Elvárások

  • A szakirányú végzettség és a gyakorlat fontos. Olyan jelöltet keresünk akivel munkatársaink szívesen töltik a munkaidejüket és aki velük is jó kapcsolatot tud kialakítani, fenntartani.
  • A munkájára igényes, ügyes kezdőt vagy tapasztalt cukrász munkatársat keresünk!

Előnyt jelent

Az érettségi bizonyítvány megléte előny, de nem elvárás.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidőben bejelentve, versenyképes bér a jelölt tapasztalata és megegyezés szerint.
  • A hétvégék és a délutánok, esték szabadok, nincs váratlanul elrendelt túlóra, pontosan és időben fizetjük ki a munkabért.
  • A munkavállaló érdekeit is figyelembe vevő foglalkoztatási feltételek, tervezhető munkaidő és tervezhető éves szabadság kiadás, jól felszerelt üzem.
  • Nagyon jó közlekedés Budapest és Esztergom irányából is.
  • Szakmai rendezvényeken, tréningeken való részvétellel is segítjük a munkatársak szakmai fejlődését, támogatjuk az ilyen irányú igényeket.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünket hét éve alapítottuk az új táplálkozási trendek kiszolgálása érdekében.

Ha érdekli a munka, küldje el fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintással!