Cukrász (Miskolc)

  • Cég neve

    Hungast Vital Kft.

  • Munkavégzés helye

    3526 Miskolc, Robert Bosch park 1.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Az átvett anyagokból az anyagkiszabáson meghatározott cukrásztermékeket, süteményeket, tésztaféléket az előírt mennyiségben, minőségben és időre elkészíted, úgy szervezed munkádat, hogy az ételkészítés folyamatában fennakadás ne legyen,
  • Gondoskodsz a sütemények higiénikus frissentartásáról a tálalásig,
  • Figyelsz a cukrászrészleg, a konyhaüzem tisztaságára, a megfelelő fázisú mosogatás betartására.

Elvárások

  • Legyen cukrász végzettséged és legalább 2-3 éves szakmai tapasztalatod,
  • Proaktív vagy, szereted a feladatokat gyorsan és pontosan elvégezni.

Mikor számítunk rád és a munkádra?
  • Hetente 5 napon, a heti két pihenőnap biztosított a számodra.
  • Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig 5:00 - 13:30 között

Előnyt jelent

Örömmel vesszük, ha:
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns munkatapasztalatod van.

Amit kínálunk

Miért jó nálunk dolgozni?
  • Hivatalos, bejelentett munkaviszonyt,
  • Mindig pontosan érkező munkabért,
  • Teljes munkaidős foglalkoztatást,
  • Pontosan tervezhető munkaidőt, napirendet,
  • Összeszokott, gyakorlatias csapatot,
  • Helyközi utazási költségtérítést kínálunk.

Céginformáció

Piacvezető cégcsoportunk MISKOLCI vállalati étkeztetési területére keresünk munkatársat CUKRÁSZ munkakörbe. Ha szívesen lennél a csapatuk tagja, várjuk jelentkezésedet!

Ha szívesen lennél a csapatuk tagja, várjuk jelentkezésedet a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.