Incze Gergely ev. Hermina Cukrászda logo

Cukrász

  • Cég neve

    Incze Gergely ev. Hermina Cukrászda

  • Munkavégzés helye

    2314 Halásztelek, II. Rákóczi Ferenc út 54.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Az óvodában is habverő volt a jeled?

  • Csatlakozz a halásztelki Hermina cukrászda csapatához CUKRÁSZ pozícióba!
  • Téged várunk, ha bírod a pörgést, megbízható vagy, van gyakorlatod.
  • "Tészta" posztra keresünk kollégát, de ha van tapasztalatod töltésben is, annak külön nagyon örülnénk.

Elvárások

Rendelkezz legalább 5 éves gyakorlati tapasztalattal.

Előnyt jelent

Legyél igényes a munkádra és mindig szeretettel végezd azt.
Lehetőleg szerint környékbeli kollégát keresünk, mivel szállásunk nincsen...

Amit kínálunk

Családias hangulat
Rugalmas napi-heti munkabeosztás, heti 4-5 munkanap
Bejelentett munka, versenyképes fizetés, amire minden hónapban biztosan számíthatsz, napi kedvezményes meleg étkezés, munkaruha, személyzeti kávé, ásványvíz.

Céginformáció

Cukrászdánk évtizedek óta működik Halásztelken, 2023-ban teljes mértékben felújításon esett át az üzlet és az üzem is.

Fényképes önéletrajzot szeretnénk kérni.