Cukrász

  • Cég neve

    Eventrend Project Kft.

  • Munkavégzés helye

    1146 Budapest, Gundel Károly út 4.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 450e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Az Eventrend Group által üzemeltetett ikonikus Gundel Étterem keresi CUKRÁSZ kollégáját!

Itt találsz minket: Budapest 1146 Gundel Károly út 4.

Mik lesznek a feladataid?
  • sütemények, desszertek készítése receptúrák alapján
  • desszertek tálalása
  • bankettek előkészületében való részvétel

Elvárások

  • szakirányú végzettséget és elhivatottságot a szakma iránt
  • min. 3-4 éves tapasztalatot termelő cukrász poszton
  • igényességet és precízitást

Amit kínálunk

  • munkaidő: heti 3-4 munkanap, 12 órás munkarend, műszak: 6-18-ig
  • bejelentett, biztos munkahelyet
  • kezdő fizetés nettó 400.000 Ft
  • pontosan érkező havi kifizetést
  • személyzeti étkezést (napi 2x melegétel)
  • igényes munkaruhát
  • előrelépési lehetőség és életre szóló karriertervet
  • fiatalos, lendületes csapatban való munkát
  • cég által biztosított képzéseket
  • korrekt, támogató vezetőséget
  • 70%-os dolgozói kedvezmény az Eventrend Group, éttermeiben és kávézóiban

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátásban, üzemeltetésben és rendezvényszervezésben. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbbfejlesztési lehetőségeket kínálnak munkatársai számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el fényképes szakmai önéletrajzát!