Erhardt étterem, pékség/MED-PRAXIS Kft logo

Cukrász

  • Cég neve

    Erhardt étterem, pékség/MED-PRAXIS Kft

  • Munkavégzés helye

    9400 Sopron, Balfi út 10.

  • Fizetés

    Nettó 450e - 600e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Éttermi cukrászat irányítása, tányér desszertek készítése, termelés tervezése, szezonálisan változó 5 féle termék készítése.

Elvárások

Több éves cukrász tapasztalat, önálló munkavégzés, érdeklődés a hagyományos desszertek mellett a modern desszertek iránt.

Előnyt jelent

Több éves szakmai gyakorlat referenciával.

Amit kínálunk

A fix éttermi desszertek mellett, szabad kezet aduk a szezonális desszertek kialakításában, tányérdesszertek megalkotásában. 40 órás munkahét, beosztás szerinti 8,5 órás munkanapok.

Céginformáció

Éttermünk panziónk és pékségünk 19 éve a Vendégeink szolgálatásban. Biztos munkahelyet kínálunk, éttermünk egész évben nyitva van kivéve december 24-25-26.

Jelentkezés személyesen az étteremben Horváth Zsuzsanna vagy a Profession oldalán.