Cukrász

  • Cég neve

    Apartman Kft.

  • Munkavégzés helye

    1119 Budapest, Dayka Gábor utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Kész cukrásztermékek tálalása kávészünetekre,
Rendezvényekre tányérdesszertek és svédasztalos desszertek, pohárkrémek készítése, tálalása
A'la carte desszertek készítése
Éttermi meleg tészták készítése

Elvárások

Cukrász képesítés
Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
Precizitás
Igényesség magára, a munkájára és a környezetre is
Képesség az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára is

Előnyt jelent

Szállodai területen és rendezvényeken szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Fix 8 órás bejelentett munkarend
Heti 5 nap munka, 2 szabadnap
Stabil, hosszútávú munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel
Fiatalos csapat, folyamatos fejlődési lehetőség
Fizetett szabadság
Munkaruha
Személyzeti étkezés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Szállodánk a XI. kerületben helyezkedik el zöld övezetben. 94 szobával, 10 konferencia teremmel rendelkezünk. A szállóvendégek kiszolgálása mellett, fő profilunk a rendezvények lebonyolítása.

Téged keresünk, amennyiben igényes vagy magadra és a munkádra, valamint precíz, önálló munkavégzéssel az elvárt minőségi színvonalon tudod kiszolgálni a vendégeket.

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével e-mailben.