Cukrász

  • Cég neve

    Angelo Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Nádorliget utca 4.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Budapest XI. kerületi cukrász-termelő üzembe keresünk gyakorlattal rendelkező cukrászt 8 órás munkaidőben.
  • A munkavégzés ideje 6:00-14:30 között, heti 5 munkanap, vasárnap szabad.
  • Desszertjeink (torták, monodesszertek, házias sütemények) termelésében való részvétel, receptúra szerint történő elkészítése, csomagolása;
  • Javaslattétel az újításokra a folyamatos fejlődés érdekében;
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása;
  • A magas higiéniai követelményrendszer betartása.

Elvárások

  • A szakirányú végzettség és a gyakorlat fontos,
  • A munkájára igényes, tapasztalt cukrász munkatársat keresünk,
  • Érvényes tüdőszűrő lelet megléte.

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás,
Kulcs-Soft leltárprogram kezelése

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidőben történő bejelentés, versenyképes bér a jelölt tapasztalata és megegyezés szerint.
  • Nincs váratlan túlóra, pontosan és időben fizetjük ki a munkabért;
  • A munkavállaló érdekeit is figyelembe vesszük a foglalkoztatási feltételek megállapodásakor;
  • Tervezhető munkaidő és tervezhető szabadság;
  • Jól felszerelt üzem, minőségi alapanyagok használata;
  • Jó megközelíthetőség,
  • Családbarát munkakörnyezet, munkaruha, személyzeti kávé, ásványvíz, kedvezményes vásárlási lehetőség cégünk által készített termékekből.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

XI. kerületi cukrászüzem

Kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát!