CTP operátor

  • Cég neve

    Mediaworks Hungary Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Harbor park

    • Teljes munkaidő
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • a lemezkészítő gépsor kezelése, a digitális állományok ellenőrzése
  • Nyomdai előkészítő rendszerek/szoftverek felhasználói szintű használlata
  • a lemezkészítő gépsorok időszakos tisztítása, karbantartása
  • a folyamat adminisztrációja

Elvárások

  • több műszakos munkarend vállalása
  • nyomdai gyakorlat, számítógép kezelői ismeret nem szükséges, de előny
  • elsősorban műszaki érzékkel rendelkező kollégák jelentkezését várjuk, akár pályakezdőkét is
  • angol nyelv ismerete előny

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés
  • határozatlan idejű szerződés
  • fejlődési lehetőség

Céginformáció

Te is azok közé tartozol, akik még szeretik lapozgatni az újságokat, vagy inkább az online térben szeretsz informálódni?
Szeretnéd kicsit közelebbről látni, hogyan működnek a szerkesztőségek, nyomdák, milyen a média világa?
Ha azt mondom Lakáskultúra, Ripost, Mandiner, HOT…akkor magunkról mesélek!

A Mediaworks Hungary Zrt. egy olyan országosan ismert és jelen lévő médiavállalat, ahol  arra törekszünk, hogy értéket teremtsünk nap mint nap értékes és pótolhatatlan kollégák segítségével.

Légy te is tagja a mi óriás családunknak, és segíts nekünk abban, hogy a budapesti nyomdánk olajozottan működjön!

A Mediaworks Hungary Zrt. budapesti nyomdájába CTP operátort keres.

Pályázatát a munkakör és a bruttó fizetési igény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.