MATECH Magyar Technológiai Kft. logo

Csőszerelő/Hegesztő

  • Cég neve

    MATECH Magyar Technológiai Kft.

  • Munkavégzés helye

    Bükkábrány

  • Egyéb juttatások

    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Ipari csővezetékek szerelése
  • Hegesztési feladatok elvégzése
  • Gépek, berendezések telepítése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (csőhálózat szerelő, izometriás csőhálózat szerelő, hegesztő)
  • Csőszerelés területén szerzett tapasztalat
  • Hegesztésben szerzett 1-3 éves tapasztalat (AWI, Saválló)
  • Izometriás műszaki rajz ismerete
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Előírt munkavédelmi előírások szigorú betartása

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin

Amit kínálunk

  • Teljes jövedelemmel bejelentett munkaviszony (határozatlan idejű munkaszerződéssel)
  • Étkezési hozzájárulás
  • Munkaruhát, munkavédelmi eszközöket a munkába lépés napján megkapod
  • Minden munkavállalónkra élet- és balesetbiztosítást kötünk a cég költségére
  • Prémiumban részesülsz, ha új munkatársat ajánlasz
  • Folyamatosan bővülő szolgáltatások, amiket cégünk munkavállalójaként kedvezményesen tudsz igénybe venni

Céginformáció

A KÉSZ Csoport Magyarország 3.-ik legnagyobb építőipari vállalatcsoportja. A tervezéstől kezdve, a kivitelezésen át, akár még az üzemeltetésig minden olyan kapcsolódó feladatot saját erőforrásokon, gyártó üzemein keresztül végez a cégcsoport, amelyre a jelen és a jövő piaci megrendelőjének szüksége van. A KÉSZ Csoporton belül működő MATECH Magyar Technológiai Kft. a technológiai és szerelőipari tevékenységek széles skáláját látja el saját erőforrásból, szakértő kollégák segítségével. Tevékenységeink közé tartozik az ipari létesítmények energetikai és technológiai szerelése, gépészeti kivitelezése, különös tekintettel a speciális anyagminőségek, extrém falvastagságok hegesztett kötéseinek megoldására. Új munkatársunkat Csőszerelő/Hegesztő munkakörben szeretnénk változó projekthelyszínekkel, Bükkábrányi kiindulással a MATECH Magyar Technológiai Kft. csapatában üdvözölni.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.