Csoportvezető szakmunkás

  • Cég neve

    AbsoRice Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3950 Sárospatak, Toldi Miklós út 4.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Kisebb munkacsoportok működtetése
  • Termékminőség felügyelete, termelési hatékonyság folyamatos fejlesztése
  • Csomagolási tevékenység felügyelete
  • Termelési adatok dokumentálása
  • Élelmiszeripari gépek kezelése és kiszolgálása
  • Műszak közben felmerülő műszaki hiba feltárása, javítás koordinálása a műszakos munkatársak bevonásával
  • Higiénikus munkakörnyezet folyamatos fenntartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki végzettség, hozzáértés
  • Legalább 1-2 év élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • 2 műszakos, időszakonként 8 órás munkarendben való munkavégzés

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes, teljesítmény-orientált juttatási csomag
  • Törvény szerinti útiköltség térítés
  • Új munkatárs ajánlási bónusz rendszer
  • Kedvezményes dolgozói termékvásárlási lehetőség
  • Sokoldalú, változatos munka
  • Mentori rendszer a betanulás ideje alatt

Céginformáció

Az Absorice Hungary Kft. 100%-ig növényi eredetű táplálékkiegészítők, glutén-, laktóz-, cukor- és vegán fehérjekeverékek és -szeletek gyártója és forgalmazója.
A legjobb minőségű alapanyagokból készült táplálékkiegészítők új generációja: többek között finom, krémes fehérjék, ellenállhatatlan protein szeletek, vitaminos növényi tej, vegán BCAA és vitamin puding komplex tartoznak termékeink közé.

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajz formájában, bruttó bérigény megjelölésével.