Csoportvezető

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3500 Miskolc

  • Munka típusa

    • Megváltozott munkaképességű
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Prohuman Zrt. 2008 óta stabilan működteti akkreditált telephelyeit, ahol megrendelőink minőségi termékeit állítják össze megváltozott munkaképességű kollégáink. Ha szeretnél termelésben dolgozni és van is benne tapasztalatod. Értesz az emberekhez és tudod is őket vezetni, megváltozott munkaképességű vagy, akkor téged keresünk újonnan megnyíló miskolci telephelyünkre.

Főbb feladatok, munkák:

  • A telephely dolgozóinak betanítása, támogatása, irányírása
  • A gyártás tervezésében való részvétel, annak ellenőrzése
  • Épületek, gépek karbantartásának felügyelete
  • Az érvényes munkavédelmi előírások betartásának biztosítása
  • A gyártás menetének és folyamatainak állandó optimalizálása, valamint a termelékenység és nyereségesség elérésének segítése
  • Segítség a telephely ellenőrzésében és koordinálásában, valamint havi beszámoló elkészítésében
  • A minőségirányítás biztosítása, valamint dokumentáció
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Releváns területen és munkakörben szerzett tapasztalat
  • Empátia, jó együttműködési és kommunikációs képesség
  • A szokásos MS-Office-termékek jó kezelése
  • Önálló, felelős és megbízható munkavégzés
  • Megváltozott munkaképességet igazoló, érvényes dokumentumok megléte: komplex minősítés, elsőfokú orvosi vélemény, határozat, stb.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Megváltozott munkaképességűekkel végzett munka
  • Amit kínálunk:

  • Magyarország 2015 óta piacvezető HR szolgáltató cég által nyújtott stabilitás
  • Fix jövedelem és bónusz
  • Kedves, sokszínű és segítőkész munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Rehabilitációs mentor segítő szolgáltatásai
  • Családias munkakörnyezet
  • Befogadó közösség
  • Jelentkezés az állásra:

    Ha felkeltettük érdeklődésedet küldd el önéletrajzodat a jelentkezem gombra kattintva vagy keress minket a 06-1-432-1280-as telefonszámon.