Csoportvezető - PLC programozás

  • Cég neve

    Leadec Kft.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • PLC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Leadec Kft.

Szolgáltatási specialistaként szívvel-lélekkel dolgozunk gyártó partnereink számára. Ügyfeleink már több mint 60 éve számítanak ránk. Szakértelmünk a ma és a holnap gyárára és a hozzá tartozó infrastruktúrára összpontosít.
 Karbantartás, műszaki takarítás, létesítményüzemeltetés, logisztika, valamint gyártástervezés, automatizálás és gyártási informatika területén nyújtott szolgáltatásainkkal gondoskodunk ügyfeleink termelő tevékenységének zavartalan működéséről.
 Mi vagyunk a Leadec, összesen közel 22.000 segítőkész és sokoldalú munkatárssal.

Feladatok:

  • Műszaki tevékenység értékelése és fejlesztése, tervezés, programozás, projektvezetés, ezekkel kapcsolatos oktatás
  • Vevői igények felmérése, árajánlatok elkészítése
  • Programozási időszükségletek meghatározása
  • PLC programok tervezése, írása, módosítása
  • Logikai vezérlőt működtető programok elkészítése, vagy már meglévő módosítása, továbbfejlesztése igény alapján
  • Működési leírások elkészítése, dokumentálása, nyilvántartások vezetése
  • Képernyőképek és megjelenítő rendszerek fejlesztése, programozása
  • PLC vagy épületautomatikai rendszerekhez kapcsolódó adatbáziskezelések megvalósítása
  • Kapcsolattartás az üzleti partnerekkel
  • PLC programozók koordinálása, napi feladatainak kiosztása, számonkérése

Amit kínálunk:

  • Juttatási csomag: az alapbéren felül mozgóbér, cafeteria, bejárás és hazautazási támogatás, dolgozói ajánló- és hűségprogram, szociális juttatások, vállalati rendezvények
  • Biztonság: egy nemzetközi, stabil hátterű vállalat biztonságát nyújtjuk, ahol nagy figyelmet fordítunk a magasszintű munkavédelmi követelményeknek való megfelelésre
  • Kihívások: változatos, izgalmas feladatokkal várjuk új kollégánkat
  • Karrier: fejlődési lehetőséget biztosítunk, képzések-továbbképzések támogatásával járulunk hozzá kollégáink ismereteinek bővítéséhez

Elvárások:

  • Végzettség: szakirányú felsőfokú, villamosmérnök (ipari automatizálási szakirány), PLC programozó
  • Nyelvtudás: angol vagy német középfok
  • Előny: vezetői tapasztalat

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő