Csoportvezető mérnök

  • Cég neve

    Soproni Vízmű Zrt.

  • Munkavégzés helye

    9400 Sopron

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • az üzemmérnökség által üzemeltetett víziközmű rendszerek működtetéséhez kapcsolódó üzemeltetési, fenntartási és beruházási feladatok végrehajtása
  • a csoport (fizikai állomány) közvetlen irányítása, a napi feladatok koordinálása, szervezése

Elvárások

  • gépészmérnök, villamosmérnök vagy vízügyi üzemeltetési mérnök végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • szakmérnöki vagy egyéb szakirányú képesítés
  • víziközmű üzemeltetésben eltöltött gyakorlat
  • csoportvezetési tapasztalat

Amit kínálunk

  • határozatlan időtartamra szóló, bejelentett munkaviszony
  • rugalmas munkarend
  • Széchenyi Pihenő Kártya juttatás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Társaságunk célja, hogy mind rövid, mind hosszú távon jó színvonalú szolgáltatást nyújthasson fogyasztói számára. Ennek érdekében cégprofilunkba beleillő, elhivatott munkatársakat alkalmazunk. Társaságunk csoportvezető mérnök munkakör betöltésére keres munkatársat.

A jelentkezéseket a Jelentkezem gombra kattintva, vagy a 9400 Sopron, Bartók Béla utca 42. címre küldött levélben várjuk.