Csoportvezető mérnök

  • Cég neve

    Soproni Vízmű Zrt.

  • Munkavégzés helye

    9400 Sopron, Bartók Béla utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • szennyvízelvezető rendszerekhez kapcsolódó üzemeltetési, fenntartási, hibaelhárítási és beruházási feladatok szakmai koordinálása
  • 10 fős csatornahálózati csoport közvetlen irányítása, napi tervszerű és hibaelhárítási feladatok koordinálása, munkabeosztás, készenléti rendszer szervezése
  • újonnan épült csatornahálózatok csatornakamerás vizsgálatának koordinálása, felelős kiértékelése, meglévő hálózatok terv szerű ellenőrzésének koordinálása a Soproni Vízmű Zrt. teljes működési területén
  • fenti feladatokhoz kapcsolódó műszaki jellegű adminisztrációs feladatok folyamatos elvégzése

Elvárások

  • mérnök végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • infrastruktúra építőmérnök vagy mélyépítőmérnök végzettség
  • vízellátás-csatornázás szakmérnöki vagy egyéb szakirányú képesítés
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • határozatlan időtartamra szóló, bejelentett munkaviszony
  • Széchenyi Pihenő Kártya juttatás
  • ingyenes parkolási lehetőség a Központi telephelyen

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Társaságunk célja, hogy mind rövid, mind hosszú távon jó színvonalú szolgáltatást nyújthasson fogyasztói számára. Ennek érdekében cégprofilunkba beleillő, elhivatott munkatársakat alkalmazunk. Társaságunk csoportvezető mérnök munkakör betöltésére keres munkatársakat.

A jelentkezéseket a Jelentkezem gombra kattintva, illetve honlapunk állásoldalán keresztül elküldött jelentkezés formájában, vagy a 9400 Sopron, Bartók Béla utca 42. címre küldött levélben várjuk.