Csoportvezető

  • Cég neve

    Gi Group Recruitment Kft.

  • Munkavégzés helye

    Kőszeg, Győr-Moson-Sopron, Magyarország

  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Főbb feladatok, munkák:

Magyarország egyik legismertebb, építőipari háttérrel rendelkező partnerünk CSOPORTVEZETŐ pozícióba keresi új munkatársát. Ha úgy érzed, hogy még van benned fejlődési vágy, jelentkezz hozzánk még ma! LEGFONTOSABB FELADATAID LESZNEK:​​ * A termelési terv megvalósulásának biztosítása; * A napi termelési feladatok koordinálása; * A műszak tevékenységének szervezése, irányítása és ellenőrzése; * A termelésben felmerülő problémák kezelése; * ​​​​​Gyártási folyamatok, gyártási rend illetve a gyártásközi mérések kontrollálása; * Együttműködés a minőségbiztosítási és egyéb társosztályokkal; * A munkavédelmi előírások betartása és betartatása, az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése, a munkavállalók oktatása; * Adminisztrációs feladatok ellátása.

A TE JELENTKEZÉSEDET VÁRJUK, HA

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel;
  • Dolgoztál már gyártógépekkel, van tapasztalatod azok kezelésében, karbantartásában;
  • Jó vezetői és szervezési készséged van;
  • Erős kommunikációs és problémamegoldó képességgel bírsz;
  • Határozott, önálló munkavégzés jellemez;
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépkezelői ismereteid vannak.

MINDEZÉRT CSERÉBE AZ ALÁBBIAKRA SZÁMÍTHATSZ

  • Tapasztalati szintedhez igazodó alapbérre;
  • Emellett műszakpótlékra, cafeteriára, mozgóbérre és 13. havi bérezésre is számíthatsz;
  • A bejárásodat is támogatják autóval és tömegközlekedéssel történő bejárás esetén is;
  • Mindezt egy motiváló csapatban és munkakörnyezetben, ahol lehetőséged nyílik szakmai fejlődésre;
  • Nem utolsó sorban pedig partnerünk fontos szempont a munka és magánélet egyensúlyának biztosítása, így mindemellett izgalmas programokra is számíthatsz (pl. családi- és sportnapok).

EGYÉB INFORMÁCIÓK

  • Munkavégzés helye: Kőszeg
  • Munkarend: Két műszak, H-P

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Csoportvezető

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.