MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Csoportkísérő/guide (Diákmunka - Budapest)

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1055 Budapest, Markó utca 7.

  • Fizetés

    Bruttó 1 980 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Csoportok fogadása reptéren
  • Ügyfelek kísérése transzferen, a városban és különböző programokon,
  • Alapvető logisztikai problémák megoldása szükség esetén (pl. taxi hívás)

(Fontos! A cég külföldi ügyfelek számára szervez legénybúcsúkat Budapestre)

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • C1 szintű angol nyelvtudás
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Városismeret
  • Jó probléma megoldó készség

Előnyt jelent

  • Turizmus-vendéglátás szakon folyatott tanulmányok
  • Német vagy francia nyelvtudás

Amit kínálunk

Turizmust tanulsz? Vagy csak szívesen ismerkednél külföldiekkel? Csoportkísérő diákokat keresünk, legénybúcsúk szervezésével foglalkozó utazási irodához.

Munkaidő: Változó, Rugalmas beosztás (beugrós jelleggel), kb. 4-5 óra/alkalom - havi szinten kb. 40 óra

Céginformáció

A Pissup Tours egy nemzetközi utazási iroda, amely a legénybúcsúk szervezésével foglalkozik. Ez azt jelenti: segítünk a srácoknak olyan legénybúcsús hétvégéket szervezni, amelyek legendássá válnak. A céget 2001-ben alapították az Egyesült Királyságban brit vállalkozók, Mark Robertson és Neil Smith. A Pissup az egyik első olyan utazási iroda, amely kizárólag külföldi legénybúcsús hétvégékkel foglalkozott... úgyhogy tekintsen ránk, mint a legénybúcsú-játék O.G.-jére. Kezdetben Prága volt az egyetlen úti célunk, azonban hamarosan Tallinnra is kiterjesztettük, amit rövidesen Budapest, Pozsony és Varsó követett. 2007-ben a Pissup Dániában kötött ki, ahol Mads Thorsdal és Rasmus Christiansen vették át az irányítást - igazi viking stílusban!. A legénybúcsúztató ipar gyors növekedése azt jelenti, hogy ma már Németországban, Franciaországban és Skandinávia többi részén is vannak piacaink. Ma már 26 lenyűgöző helyen szervezünk fantasztikus legénybúcsúztatókat Európa-szerte.

A "jelentkezem" gombra kattintás után csatold fényképes önéletrajzodat!