Csoportgépész

  • Cég neve

    Frissbeton Kft.

  • Munkavégzés helye

    Győrújfalu, Győr, Sopron, Szombathely,Tata, Pápa,Veszprém

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Job-ID: req60582

Napredak započinje s nama.

Kao europski građevinski koncern STRABAG u svijetu godišnje stvara tisuće građevina okupljajući prave ljude, građevinski materijal i strojeve na pravom mjestu. Bez timskog rada - koji nadilazi geografske granice i područja - ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

Feladatok:

A Csoport illetékességi területéhez tartozó betonüzemeinek (Győr, Sopron, Szombathely, Tata, Pápa, Veszprém) betongyártással összefüggő gépeinek, berendezéseinek és eszközeinek karbantartása, ellenőrzése, állapotának felmérése, üzemképességének folyamatos fenntartása, egyes javítások elvégzése, alvállalkozói tevékenység szervezése, ellenőrzése, beszerzések.

Elvárások:

  • Gépszerelő, vagy lakatos, vagy villanyszerelő(középfokú) végzettség
  • Építőipari, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Nyelvismeret (angol vagy német) előny
  • Készségek/képességek- kitartás- problémamegoldó képesség- jó kommunikációs készség - megbízhatóság

Munkavégzés helye:

Győrújfalu, Győr, Sopron, Szombathely,Tata, Pápa,Veszprém, 9000, HU

Amit kínálunk:

  • Széleskörű képzési lehetőségek
  • Változatos karrierlehetőségek, szakmai fejlődés
  • Tisztességes és piacképes fizetés
  • Egészségprogramok

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Új munkatársunkként a nagyvállalati biztos háttér és fejlődési lehetőségek mellett a nyitott és barátságos szervezeti kultúra kombinációjával fog találkozni. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából. Ha szeretne fiatalos csapatban, kihívásokkal teli munkakörben dolgozni, jelentkezzen hozzánk!