Csomagszállító futár

  • Cég neve

    Csomagpiac Kft.

  • Munkavégzés helye

    1151 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 200e - 350e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Csomagok felvétele ügyfelektől (kicsomagok, <31.5kg)
  • Csomagok kiszállítása
  • Telefonos értesítés minden érkezés előtt

Elvárások

Olyan új kollégát keresünk, aki:

  • "B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • Pest megyei helyismerete van
  • Elsősorban Budapest/környéki lakhely
  • Megbízható
  • Telefonos alkalmazásokat könnyedén kezeli
  • Kedves, kommunikatív és precíz

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tehergépjármű vezetésben szerzett tapasztalat
  • max. 31,5 kg súlyú csomagok pakolása nem okoz problémát

Amit kínálunk

  • Stabil háttér, remek csapat
  • Családias környezet
  • Csapatépítő programok
  • Munkaruházat
  • Céges telefon

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Csomagpiac Kft. egy magyar tulajdonú14 éves tapasztalattalrendelkező csomagkézbesítő, logisztikai vállalkozás, amely azért jött létre, hogy a csomagszállításban előforduló hiányosságokat kiküszöbölje. Az évente kiszállított több mint 500 000 csomag, illetve a kimagasló 4,9 csillagos Google értékelés bizonyítéka annak, hogy törekvéseink nem hiábavalók.

Érdeklődni és jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva lehet!