Csomagszállító

  • Cég neve

    DEXPROM Csomagfutár Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 320e - 420e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Küldemények összekészítése, túra előkészítése, kiszállítása, csomagok átadása illetve küldemények felvétele megfelelő dokumentációval
  • Küldemények gépjárműre történő kézi felrakodása illetve célállomásokon való kézi lepakolása
  • Készpénz és a csomagokhoz kapcsolódó dokumentáció kezelése és azokkal való elszámolása
  • Átlagosan napi 100-120 címre történő kiszállítás

Elvárások

• B kategóriás jogosítvány
• Büntetlen előélet (Erkölcsi bizonyítvány megléte)
• Precizitás
• Terhelhetőség

Előnyt jelent

• 3,5 t furgonnal szerzet vezetési tapasztalat
• Csomagfutár múlt

Amit kínálunk

• Hosszú távú munkalehetőség
• Stabil háttér
• Munkaruha

Céginformáció

Kedves Jelentkező!

A DPD alvállalkozójaként keressük csomagkiszállítási feladat elvégzésére új kollégánkat . A munka Budapesten, a DPD XI. kerületi depójában, a Savoya parktól nem messze kezdődik és ott is ér véget. A munka hétköznapokon, reggel 6 órai kezdéssel indul. A csomagok ki- és beszállítása a depótól nem messze, Budafokon és vonzáskörzetében zajlik.  Állandó, folyamatos munkára keresünk kollégát, fix túrára. A feladat elsajátításában és a betanulásban segítünk és hagyunk időt a megtanulására. Amiben lehet támogatjuk majdani kollégánkat. Hosszú távra keresünk munkatársat. További részletekért kérljük jelentkezz! Köszönjük érdeklődésed.

Kérjük küldje be jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva.