Csomagológép kezelő

  • Cég neve

    ÓVÁRTEJ ZRT.

  • Munkavégzés helye

    9200 Mosonmagyaróvár, Alkotmány utca 15.

  • Fizetés

    Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Termelőgépek csomagolóanyaggal történő folyamatos ellátása
  • Csomagoló gépek kezelése, tisztítása
  • Címkézési, kartonozási műveletek végzése
  • Mérési, ellenőrzési vizsgálatok ellátása
  • Dokumentációk pontos vezetése

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség
  • Számítógépes ismeret
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Megbízható, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Vonzó juttatási csomag (mozgóbér, beválási jutalom, cafeteria, munkába járás támogatása, karácsonyi-és nyári jutalom, jubileumi- és lojalitási jutalom)
  • Tapasztalt kollégák segítenek a betanulásod során
  • Új, modern gépeket, technológiákat ismerhetsz meg
  • Családias kisközösség
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér

Céginformáció

A Mosonmagyaróváron működő Óvártej Zrt. az olasz Valcolatte cégcsoport tagjaként hosszú évek óta finom sajtokkal látja el a fogyasztókat szerte a világon. Termelőegységünkben modern gyártósorokon folyik a termelés, amely hatékonyságot és növekedést biztosít cégünk számára.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után, kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát.