Csomagológép kezelő

  • Cég neve

    BIOrganik Online Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Gubacsi út 47.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Élelmiszer csomagoló üzemünkbe keresünk, jó fizikai erőnléttel rendelkező kollégát

Feladata:
  •  növényi alapú élelmiszerek csomagolásában való aktív részvétel, modern félautomata és automata gépeken
  • gépek, berendezések rendeltetésszerű működésének biztosítása
  • csomagológépek üzemeltetése, anyagokkal való feltöltése utasítás szerint, takarítás

Elvárások

  • proaktív hozzáállás
  • megbízható személyiség, pontos, precíz

Előnyt jelent

Csomagoló iparban, gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, kulturált munkakörülmények.
  • 8 órás főállás, munkaidőkeret szerint.
  • Egy műszak H-P  07- 15:30 (hétvégi munkavégzés nincs)
  • Induló bér egyéni megállapodás szerint.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A cég Vegán élelmiszer alapanyagok, saját gyártású vegán élelmiszerek kis- és nagykereskedelmével, foglalkozik Budapest IX. kerületi telephelyén.
Munkavégzés helye: 1097 Bp. Gubacsi út 47
Megközelíthető: 2B-s (vagy 51-es) villamossal a Magyar aszfalt megállónál.
Személygépkocsihoz ingyenes, saját parkolót biztosítunk.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes Önéletrajzát.