Csomagolóanyag raktáros

  • Cég neve

    Dreher Sörgyárak ZRt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • napi 8 óra
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Ha van már némi tapasztalatod raktározási területen és targoncavezetői engedéllyel is rendelkezel, valamint szeretnél egy nagy múltú sörgyárban dolgozni, akkor Téged keresünk!

Jelentkezz hozzánk Raktárosnak és egy családias hangulatú, biztos hátterű vállalatnál dolgozhatsz.

Amit nyújtunk:

  • Béredet minden hónap első munkanapján megkapod
  • Alapbéred mellé Cafeteriát adunk
  • Bónusszal jutalmazzuk teljesítményedet
  • A szükséges munkaruhát, munkavédelmi eszközöket és a biztonságos munkakörnyezetet biztosítjuk számodra
  • Dolgozói söröző és konditerem is található a vállalat területén belül, amit kollégáink munkaidőn kívül korlátlanul használhatnak
  • Dolgozói sört biztosítunk a kollégáknak
  • Egészségbiztosítási lehetőséget is nyújtunk

Ezekben számítunk Rád:

  • Beérkező anyagok (csomagoló és alapanyagok) átvétele/kiadása, rendezett tárolása, elektronikus nyilvántartása.
  • Készletnyilvántartás pontos vezetése - SAP
  • Raktár takarítása
  • Leltárak elkészítése
  • Selejtezések lebonyolítása
  • Biztonságtechnikai adatlapok kifüggesztése

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú végzettség (érettségi és/vagy szakmai).
  • Targoncavezetői jogosítvány (OKJ, homlokvillás, vezetőállásos típusok).
  • Minimum 3 év raktározásban szerzett tapasztalat.
  • Számítógép kezelése (MS Office felhasználói szintű ismerete – Excel, Outlook)
  • Pörgős, energikus személyiség
  • Határozott fellépés
  • Felelősségteljes magatartás
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Örülünk, ha van, de nem feltétel:

  • SAP ismeret

Munkaidő: Egy műszak: 06.00-14.00 vagy 08.00-16.00

Elkötelezettek vagyunk egy olyan munkahely kialakítása mellett, ahol tiszteletben tartjuk a különbözőséget és mindenkit támogatunk abban, hogy valóban önmaga lehessen.

Az Asahi Europe & International-nél, így a Drehernél is hiszünk abban, hogy mindenki úgy képes ragyogni, ahogy van – korra, nemre, etnikai és szexuális irányultságra, fogyatékosságra, vallásra vagy egyéb meggyőződésre való tekintet nélkül. Támogatni szeretnénk Téged is abban, hogy bátran vállald egyéniségedet és szeretnénk, hogy tudd, bárki is vagy, bármilyen körülmények között is élsz, itt úgy fogadunk el, ahogy és aki vagy.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka