Csomagolóanyag minőségellenőr

  • Cég neve

    BioTech USA Kft.

  • Munkavégzés helye

    Dunakeszi

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

CSOMAGOLÓANYAG MINŐSÉGELLENŐR

Ha érdekel a táplákékkiegészítők gyártásának világa, akkor csatlakozz hozzánk! Csapatunk tagjaként feladatod lesz többek között a vizsgálathoz kapcsolódó dokumentáció előkészítése, a megvizsgált csomagolóanyagok felszabadítása, valamint a levett alapanyagminták a vizsgáló laborba történő eljuttatása.

Mit ajánlunk számodra?

  • Céges buszjáratokat Budapest irányából
  • Munkaidőbe épített és fizetett 40 perc munkaközi szünetet
  • Betanulást és fejlődésed támogatását biztosítjuk mentor segítségével
  • Telephelyeinken kihelyezett termékeink fogyasztását
  • Állandó 30%-os dolgozói kedvezményt a termékeinkből
  • Sikeres munkatárs ajánlás esetén ajánlási bónuszt
  • Évente több alkalommal kikapcsolódási és csapatépítési lehetőséget céges rendezvényeinken
  • Ingyenes sportolási és wellness lehetőség fitnesz termeinkben (konditerem, szauna, sószoba, boxring).

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Telepre beérkező tehergépjárművek által szállított alapanyagok, csomagolóanyagok vizsgálati mintájának raktárban történő levétele
  • Vizsgálathoz kapcsolódó dokumentáció előkészítése
  • Mintavételezett csomagolóanyagok minőségellenőrzésének elvégzése a mintavételi terv alapján
  • A megvizsgált csomagolóanyagok felszabadítása
  • Új csomagolóanyagok esetében etalonizálás, vizsgálati terv készítése a csoportvezető jóváhagyásával
  • Levett alapanyagminták a vizsgáló laborba történő eljuttatása

Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha…

  • Minimum középfokú iskola végzettség
  • Élelmiszeripari vagy gyógyszeripari tapasztalat
  • Erős fizikum
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel
  • Gyors, precíz munkavégzés, munkára igényes személyiség
  • Csapatban dolgozni tudó, de önálló munkavégzésre is alkalmas személyiség
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

A kiválasztás során előnyként értékeljük, ha...

  • Középfokú élelmiszeripari végezettség
  • Élelmiszeripari alapanyagok ismerete
  • Laboratóriumi tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Mire számíthatsz miután jelentkeztél?

A beérkezett jelentkezéseket a szakmai vezetővel közösen, szakmai szempontok alapján szűrjük elő, majd a kiválasztott jelöltekkel telefonon vesszük fel a kapcsolatot. Következő lépésben egy szakmai interjú során részletesen bemutatjuk a cégünket és a munkakört, valamint lehetőséged lesz feltenni kérdéseidet. Ezt követően választjuk ki új csapattagunkat.

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig 8:00-tól 16:00-ig.

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi, Déli Ipari park

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés