Csomagoló / Tisztatéri csomagoló

  • Cég neve

    S.G.S. International Kft

  • Munkavégzés helye

    1047 Budapest, Károlyi István utca 1-3.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Legyártott termékek szétválogatása, összeszerelése – adott minőségi követelmények alapján,
  • Vezető utasítása alapján termékek csomagolása és ellenőrzése,
  • Belépési, beöltözési rend betartása,
  • Higiénés rendszabályokban foglalt protokoll betartása,
  • A csomagolás és a raktáron belüli mozgatás során gondoskodás a termékek épségének, állagának megőrzéséről,
  • Áruk beazonosításának biztosítása a csomagolási, illetve raktári folyamatok során,
  • Termékek tiszta/steril szobában történő csomagolása és címkézése.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Precíz, pontos munkavégzés,
  • Éleslátás, gyors munkatempó,
  • Jó kézügyesség,
  • Magas fokú tisztaságigény (steril környezetben való munkavégzés),
  • Monotonitástűrés,
  • Nyitott, dinamikus személyiség,
  • Jó alkalmazkodó készség.

Előnyt jelent

  • Gyógyszeriparban, vagy gyógyászati eszközök csomagolásában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Kellemes munkakörnyezet,
  • Fiatalos csapat,
  • Béren kívüli juttatás.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Hazai és nemzetközi vevőkörrel rendelkező dinamikusan fejlődő budapesti cég keres megbízható, precíz munkatársat hosszú távú együttműködésre.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és a fenti feltételeknek megfelel a "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével!