Csomagoló

  • Cég neve

    KETER Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    4211 Ebes, Zsong völgy utca

  • Fizetés

    Bruttó 300e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • 12/48 órás műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Előképzettséget nem igénylő, könnyű fizikai munka, fűtött, tiszta gyártócsarnokunkba
  • Kész és félkész termékek csomagolása, dobozolása, fóliázása, sorjázása
  • Csomagolási utasítások és minőségi leirat követése
  • Tiszta munkakörnyezet fenntartása

Elvárások

  • Pontos, lelkiismeretes munkavégzés, monotonitástűrő képesség
  • 12 órás éjszakás/nappalos műszakos munkavégzés, folyamatos munkarendben

Előnyt jelent

  • Szorgalmas, igényes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Kezdőfizetés, pótlékokkal akár Br 330 000 Ft
  • Azonnali bónusz- csoportos teljesítmény bónusz, mely az alapfizetésnek akár a maximum 20%-a, azaz Br 53 000 Ft is lehet
  • Cafeteria juttatás, 3 hónap után, mely nettó havi 17 000 Ft
  • Havi nettó 1500 Ft kávé kártya feltöltés, melyet kávéra és egyéb snackekere is el lehet költeni
  • Munkába járás ingyenes céges busszal , Püspökladány, Kaba, Hajdúszoboszló, Sáránd, Ebes, Mikepércs, Hajdúbagos, Monostorpályi, Hosszúpályi, Létavértes és Debrecen településekről
  • 86% bérlettámogatás
  • Kedvezményes saját termék vásárlási lehetőség
  • Egyéb ajándék ( nőnap, Karácsony, stb.)
  • Céges rendezvények ( családi nap, egészség nap, stb.)
  • Munkavállalói jólét program ( egészség, jogi, stb. tanácsadás ingyenesen, szerződött partnerünk által, szakemberek segítségével)
  • Biztonságos, tiszta munkakörnyezet
  • Családias hangulat
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • A felvételi folyamat során lehetősége van betekintést nyerni a termelésbe, így nem lesz meglepetés a későbbiekben a munkafolyamat kapcsán
  • Előrelépési lehetőség ( például koordinátori munkakör)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A KETER a világ legnagyobb műanyag háztartási termékeket és kertibútor termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. Mindezt a leginnovatívabb technológiákkal és fenntartható anyagokkal készül a Keter gyáraiban szerte a világon, több mint 5000 alkalmazottal.
Az ebesi gyárban minden termék műanyagból készül fröccsöntéses technológiával, hozzáadott színezékkel. A termékválaszték igen széles, mely három nagy területre osztható:
  • beltéri felhasználás: háztartás, tárolás, fürdőszobai kiegészítők
  • barkács: rekeszek, szerszámosládák, fiókos tárolók
  • kültéri felhasználás: mélyüléses kerti bútorok, asztalok, napozók, komposztálók