Csomagoló, gépkezelő

  • Cég neve

    Abriso Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    9600 Sárvár

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Gépkezelőt keresünk sárvári csomagolóanyag gyártó üzemünkbe. .2 műszakos munkarend, azonnali kezdési lehetőség. Fóliagyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent. Azonnali kezdési lehetőség. Elvárás: jó fizikai kondíció.
Jelentkezni önéletrajz csatolásával lehet, bérigény megjelöléssel.

Elvárások

Precíz, munkájára igényes.

Amit kínálunk

Alapbéren felül : géppótlékok, jelenléti bonusz, 13. havi juttatás. Munkába járáshoz bérlet teljes térítése, gépkocsival munkába járás esetén költségtérítés. Minden hétvége szabad. Sárvár 15 km-es körzetéből várjuk elsősorban a jelentkezést.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló