Csomagoló és árukiszedő

  • Cég neve

    ELEKTRIKER MASTER Kft.

  • Munkavégzés helye

    4030 Debrecen, Budai Ézsaiás utca 8b.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Villamossági termékek megrendelésekből történő pontos, rendezett kiszedése és csomagolása és cimkézése.
Megadott lista alapján áru összekészítés, csomagolás, címkézés
Raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel.
Árumozgatási feladatok.
Nagy terjedelmű, esetenként 30-40kg súlyú csomagok emelése
Raktári rend, tisztaság fenntartása.

Elvárások

Rugalmasság
Terhelhetőség, jó állóképesség
Precizitás, pontos munkavégzés
Kulturált megjelenés
Megbízhatóság, önállóság
Számítógépes ismeret

Előnyt jelent

Jó kommunikációs készség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Villamossági anyagok ismerete
Raktározási területen szerzett tapasztalat
Targoncakezelői jogosítvány megléte

Amit kínálunk

Teljes munkaidő, egyműszakos, nappali munkarend: Hétfőtől - Péntekig
Versenyképes fizetés
Barátságos munkahelyi környezet, betanítás, segítség a minél gyorsabb beilleszkedésben
Akár azonnali kezdési lehetőség

Céginformáció

Debreceni villamossági áruház, illetve webáruház, mely hosszútávú, fejlődő kereskedelmi  tevékenysége eredményeként bővíti munkatársi csapatát.

Amennyiben megfelel az elvárásoknak, kattintson a jelentkezés gombra és küldje el FÉNYKÉPES szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.