Csomagoló

  • Cég neve

    Cerbona Élelmiszergyártó Zrt.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Váralja sor 1.

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kartondobozok összeállítása, megtöltése, címkézése, lezárása, raklapra tétele
  • Különböző típusú élelmiszer termékek felcímkézése
  • Minőségirányítás részére minták gyűjtése
  • Gyártósor és környezetének tisztításában való aktív részvétel
  • Munkaterület folyamatos rendben tartása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Egészségügyi és munkaköri alkalmasság
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent

  • 1-2 éves élelmiszeripari termelőüzemben végzett munkavégzés

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes bérezési csomag: Cafetéria már az első hónaptól, motiváló mozgóbérrendszer
  • Étkezési hozzájárulás
  • Törvény szerinti útiköltség térítés
  • Új munkatárs ajánlási bónusz rendszer
  • Kedvezményes dolgozói termékvásárlási lehetőség
  • Mentori rendszer a betanulás ideje alatt

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A négyszeres SuperBrands díjas Cerbona márka születésétől egyet jelent az egészséges életmódba illeszthető és finom, magas minőségű termékekkel, amelyek immár 20 országba jutnak el.
Cerbona márkanév alatt müzliszeleteket, gabonapelyheket, puffasztott gabonaszeleteket és müzliket, zab termékeket, glutén- és laktózmentes, valamint sport termékeket gyártunk.

Várjuk fényképes önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével.