Csomagoló

  • Cég neve

    BioTech USA Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szada

  • Fizetés

    Bónusz

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Csomagoló

Mit ajánlunk számodra?

  •  Versenyképes juttatási csomagot, ahol az alapbéred 10%-át pluszban elérheted
  •  Teljesítményalapú és jelenléti bónuszt
  •  Céges buszjáratokat a környező településekről
  •  Munkaidőbe épített és fizetett 40 perc munkaközi szünetet
  •  Próbaidő utáni és lojalitás bónuszt
  •  Betanulást és fejlődésed támogatását biztosítjuk mentor segítségével
  •  Telephelyeinken kihelyezett termékeink fogyasztását
  •  Állandó 30%-os dolgozói kedvezményt a termékeinkből
  •  Sikeres munkatárs ajánlás esetén ajánlási bónuszt
  •  Évente több alkalommal kikapcsolódási és csapatépítési lehetőséget céges rendezvényeinken
  •  Fizetett, 4 órás próbanapot, hogy kipróbáld magad a munkakörben
  •  Dolgozóinknak ingyenes sportolási és wellness lehetőséget biztosítunk budapesti és szadai fitnesztermeinkben

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  •  Késztermékek előkészítése és csomagolása gyártósoron
  •  Címkézési feladatok ellátása
  •  Csomagolóanyagok, félkész termékek tételes ellenőrzése
  •  Gépek, berendezések és a helyiség tisztántartása

Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha…

  •  Szívesen dolgozol csapatban
  •  Az állómunka nem okoz problémát

Kiegészítő információk

Buszjárataink az alábbi települések irányából indulnak:

  • Palotás, Hatvan, Vác, Zsámbok, Kartal, Veresegyház, Dunakeszi, Tura, Gödöllő, Budapest

Munkaidő

Kétműszakos munkarend, napi 8 órás műszakban, ami tartalmazza az ebéd és a munkaközi szüneteket is:

  •  1. műszak: 06:00-tól 14:00-ig
  •  2. műszak: 14:00-tól 22:00-ig

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés