Csomagoló - árukiadó-összekészítő

  • Cég neve

    Szerek.Hu Kft

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Gubacsi út 30.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 400e Ft havi bér Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A Szerekhu Kft, tisztítószereket, takarítóeszközöket és higiéniai papírtermékeket forgalmazó áruház IX.kerületi raktárába keressük új munkatársunkat! Ha úgy érzed szívesen lennél egy fiatalos pörgős csapat része akkor jelentkezz!

Munkaidő: H-P-ig 8-16:30-ig

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • Beérkező áruk átvétele
  • Kézi anyagmozgatás (békával, kézzel)
  • Kimenő áruk összekészítése a megrendelések alapján
  • Csomagolás és cimkézés
  • Árukiadás a vásárlóknak és céges partnereinknek
  • Az árumozgással kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz, odafigyelő hozzáállás
  • Terhelhetőség (fizikai is)
  • Középfokú végzettség
  • Csapatban és egyedül is állja meg a helyét a munkatársunk
  • Alkalmazkodás monoton és egyedi munkafolyamatokhoz is

Előnyt jelent

  • Raktári folyamatokban, csomagolásban tett tapasztalat
  • Jó fizikum és fizikai terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tisztítószer ismeret
  • Raktárkezelő program ismerete
  • Pontosság
  • Lojalitás a cég felé
  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

Legyél te az új munkatársunk és téged sem hagyunk ki a következőkből:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil munkahelyi háttér
  • Családias munkatársak és környezet
  • Beszerzési áron történő vásárlás lehetősége
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Év végi bónusz

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A szerek.hu tisztítószereket, takarítóeszközöket és higiéniai papírtermékeket forgalmazó áruház IX.-ik kerületi raktárába keressük új munkatársunkat! Ha úgy érzed szívesen lennél egy fiatalos pörgős csapat része akkor jelentkezz!

Ha szeretnél csapatunk tagja lenni akkor FÉNYKÉPES önéletrajzod csatolásával JELENTKEZZ az alábbi gombra kattintva! Várjuk jelentkezésed!