Csomagolástervező mérnök

  • Cég neve

    SPED-PACK Kft.

  • Munkavégzés helye

    Esztergom

  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Új csomagolóanyagok fejlesztésében való aktív közreműködés
  • Mintagyártás, mintagyártás felügyelete
  • Kaizen javaslatok benyújtása, értékelése, bevezetése
  • Közreműködés az új termékek bevezetésében
  • Gyártási folyamatok felülvizsgálata, optimalizálása
  • Specifikációk, rajzok karbantartása

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (Nem kizáró ok, ha csak folyamatban van a diploma megszerzése)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Kreativitás, határozottság, logikus gondolkodásmód
  • Jó kapcsolatteremtő készség

Előnyt jelent

  • Könnyűipari mérnöki végzettség papír- illetve csomagolás technológus szakiránnyal.
  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Utazási támogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Albérlet támogatás vagy lakhatás biztosítása.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Céginformáció

A SPED-PACK Kft. több, mint 20 éve alakult, s azóta egy dinamikusan fejlődő csomagolástechnikai és logisztikai szolgáltatásokat nyújtó középvállalattá nőtte ki magát Magyarországon. Csapatunk bővülése miatt keresünk új munkatársat az alábbi pozícióbetöltésére: