Csomagolástervező mérnök gyakornok - diákmunka

  • Cég neve

    Fürge Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1101 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Ipari termék- és formatervező mérnöknek tanulsz? Nehezen találsz ennyire speciális szakmai lehetőséget, de szívesen kipróbálnád magad a gyakorlatban?
Partnerünk Magyarország egyik vezető displaygyártó és kartonfeldolgozó gyára, akik már több, mint 20 éve jelen vannak az eladásösztönző termékek gyártásának piacán. Megrendelőik között jelen vannak nemzetközi márkák kiskereskedelmi csoportjai, illetve különféle ügynökségek is.
Csapatukat jelenleg csomagolástervező gyakornokkal szeretnék bővíteni, így ha az első két kérdésre igennel válaszoltál, olvass tovább, ragadd meg a lehetőséget, és jelentkezz!

Főbb feladatok, munkák

  • Plotter gép kezelése
  • Tervezési munkákban, projektfeladatokban való segítségnyújtás
  • Kis szériás munkák kivitelezésében való részvétel
  • Munkához kapcsolódó adminisztráció vezetése

MIÉRT MINKET VÁLASSZ?

  • Partnerünk segít megalapozni a szakmai karriered csomagolástervezés területen.
  • A terület egyik piacvezetőjétől sajátíthatod el a tudást.
  • Az itt töltött gyakornoki időt leigazolják neked szakmai gyakorlatként az egyetemi képzésedhez.

  • Aktív, vagy (25 év alatt) passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Tanulmányaidat ipari termék- és formatervező mérnöki szakon folytatod
  • Ms Office programok felhasználói szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével, mi pedig néhány napon belül felvesszük veled a kapcsolatot és egyeztetünk a felmerülő kérdéseidről!