Csomagolási mérnök

  • Cég neve

    B.Braun Medical Kft.

  • Munkavégzés helye

    3200 Gyöngyös, Déli Külhatár utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • A területen felmerülő erőforrás igények jelzése közvetlen felettese felé, megfelelő gazdaszemlélettel, a költséghatékonyságot figyelembe véve
  • Az csomagolás területre beérkező folyamat-, és eszközfejlesztési igények kezelése, felülvizsgálata
  • Hatékonyság (költség, ciklusidő) és minőségi szint javítása, a menedzsment által meghatározott KPI mutatók alapján
  • Új technológiák implementálása
  • Új termékek bevezetése a csomagolási és dobozolási területen
  • A gyártás folyamatosságának támogatása
  • Csomagolás területhez tartozó munkavállalók szakmai felügyelete, irányítása, fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség vagy az iparághoz kapcsolódó releváns tapasztalat
  • Legalább 2 éves műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, feladatok pontos, precíz, határidőre történő elvégzése
  • Jó kommunikációs és szervezői képesség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • SAP ismerete előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Proaktív csapat
  • Stabil, támogató vállalati háttér
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek