CIVIL Értéklogisztika Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Csomagkezelő munkatárs (Bp)

  • Cég neve

    CIVIL Értéklogisztika Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Munkavégzés helye: XV.kerület
  • Könnyen megtanulható, mégis változatos munkafolyamat
  • Értékcsomagok átadás-átvétele
  • Értékcsomagok tartalmának feldolgozása
  • Alapszintű számítógépes adatrögzítés
  • Többféle munkaidő beosztás (állandó éjszaka - váltott műszak - állandó délután)
  • Munkaidőbeosztás függvényében változó mértékű fizikai terheléssel járó feladatok (max. 20 kg.)

Elvárások

  • Alapfokú végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Alapos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Munkatapasztalat a következő területeken:
  • csomaglogisztika
  • pénz-, pénztárkezelés
  • pénzfeldolgozás

Amit kínálunk

  • Dolgozz nálunk és légy sikeres a munkádban!
  • A Civil csoport a magyar biztonsági piac immár több mint 30 éve dinamikusan fejlődő szereplője.
  • A Civil Értéklogisztika Zrt, a Civil cégcsoport tagja, amely az értéklogisztikai szegmensben nyújt országos, magas színvonalú értékszállítási és értékfeldolgozási szolgláltatásokat ügyfelei számára.
  • Miért jó nálunk dolgozni?
  • érdekes munkafolyamatokban vehetsz részt (pénzfeldolgozás, pénzkezelés)
  • fontosnak érezheted a munkádat
  • versenyképes bért vihetsz haza
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Kényelmi funkciókkal felszerelt munkavégzési helyszín
  • Jó hangulatú, együttműködő csapat
  • Előre tervezhető beosztás (nappal, éjszaka)
  • Belépéskor képzés és betanulás
  • Juttatások:
  • Versenyképes alapbér
  • Kiemelt pótlékok
  • Jóléti vállalati támogatások
  • Cafeteria