Csomagkézbesítő, Futár

  • Cég neve

    Postaautó Duna zrt.

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Veszprém megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Kecskeméten, Székesfehérváron, Veszprémben és Győrben történő kötetlen idejű munkavégzéssel igényes, megbízható munkatársakat keresünk csomagküldemények kézbesítésére versenyképes, teljesítmény alapú bérezéssel.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat
  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

Futár gyakorlat, helyismeret előnyt jelent!

Amit kínálunk

  • stabil, bejelentett munkahely, kulturált munkakörülmények,
  • fix kézbesítési körzetek (50 km-en belül), napi 8 órás kötetlen idejű munkavégzés (a lényeg az eredményesség!)
  • teljesítmény alapú bérezés, napi 110-130 db csomag sikeres kézbesítése esetén 600.000,- Ft feletti fizetés, de a nagyobb teljesítmény ennél is nagyobb bérezést jelent, nincs felső határ, cafetéria (belépést követő hónaptól havi nettó 30.000,- Ft SZÉP kártya juttatás

Céginformáció

Társaságunk rövid és hosszú távú jármű bérlettel, flottakezeléssel foglalkozik évről-évre növekvő darabszám mellett. MOL franchise töltőállomást üzemeltetünk, valamint 10 szervizingatlanunkat hasznosítjuk bérbeadás útján. Vállalatirányítási rendszer segíti az üzletmenetet, leányvállalatunk a Posta részére járműkarbantartási, bérleti, és flottakezelési szolgáltatást nyújt. 2023 decemberétől új csomagkézbesítési üzletágat indítottunk, a vállalt megrendelések teljesítéséhez dinamikus létszámbővítést tervezünk, munkavállalónként légy Te is a siker részese.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzának elküldésével a megpályázott futár pozíció munkavégzési helyének megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el, kérjük minden esetben csatolja a szükséges dokumentumokat.
A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető!