GLS General Log.SystemsHungary Kft. logo

Csomagautomata és Csomagpont Vezető

  • Cég neve

    GLS General Log.SystemsHungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2351 Alsónémedi, GLS Európa u. 2.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Jelen gazdasági helyzetben az E-commerce legdinamikusabban fejlődő kézbesítési formája a Csomagautomatába és Csomagpontba történő kézbesítés¹.

A legszívesebben választott csomagautomata és csomagpont hálózat Magyarországon a GLS Hungary-é².

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Miben számítunk rád?

A GLS Hungary Magyar menedzsment csapatának tagjaként a vállalat működésének alakítása. Csomagautomata és Csomagpont Vezetőként a feladatod lesz a GLS Hungary Csomagautomata és Csomagpont koncepciójának megvalósítása, a hozzá kapcsolódó tevékenységek biztosítása.

Feladataid közé fog tartozni:

  • A csapat szakmai munkájának felügyelete, irányítása, a terület P&L célkitűzéseinek teljesülése.
  • A Csomagautomata és CsomagPont hálózat fejlesztése, karbantartása, akvizíciók és szerződéskötések megvalósítása.
  • A Csomagautomata és Csomagpont Hálózat működésének és jövedelmezőségének biztosítása.
  • A GLS Csomagautomata üzletág folyamatos fejlesztése.
  • Csomagponthoz kapcsolódó termékfejlesztések és az ahhoz kapcsolódó feladatok menedzselése.
  • Ügyfél kampányok, promóciók tervezése, kivitelezése, közvetlen kapcsolattartás a releváns ügyfélkörrel.
  • Csomagautomata és CsomagPont marketing koncepciók tervezése, teljes körű koordinációja a Marketing osztállyal.
  • 15 fős csapat irányítása, fejlesztése és menedzselése.

Mit kínálunk?

  • versenyképes juttatási csomagot, 13. havi fizetés mellett havi cafetériát
  • határozatlan idejű, teljes munkaidőre szóló munkaszerződést; alkalmazotti munkaviszonyt
  • modern irodánk mellett adott a Home Office lehetősége, amihez biztosítjuk a munkaeszközöket és a támogatást
  • céges autót biztosítunk a munkába járáshoz
  • folyamatos fejlődést, új kihívások vagy továbbképzés segítségével egy fejlődő, nemzetközi vállalati környezetben
  • változatos munkakört; fiatalos, dinamikus csapattal és kiváló munkahelyi légkörrel

Mit várunk?

  • felsőfokú végzettséget
  • legalább 3-5 év releváns munkatapasztalatot és legalább 2-3 év vezetői tapasztalatot
  • felhasználói szintű számítógépes ismereteket (Excel, Word, Outlook, stb.)
  • magabiztos, kommunikáció képes angol nyelvtudást (felsőfokú szint előnyt jelent)
  • proaktív megoldás központú szemléletet
  • hatékony, akár szervezeti egységeken is átívelő feladatok csapatban történő megoldását

Előny lehet:

  • csomaglogisztikai területen szerzett tapasztalat

Munkaidő: munkanapokon 8:00 – 16:30

Munkavégzés helye: 2351 Alsónémedi, GLS Európa u. 2.

¹GKID Csomaglogisztikai körkép 2023 és 2024 -es kutatásai alapján
²GKID Csomaglogisztikai körkép 2023 és 2024 -es kutatásai alapján

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető

A GLS Hungary Magyarország egyik vezető csomaglogisztikai vállalata. Megbízható szállítási megoldásokat kínál belföldön és Európában. A GLS dolgozói, az alvállalkozói partner hálózattal együtt azon dolgoznak, hogy biztosítsák a magas minőségű csomagszállítási szolgáltatásokat.

Egy munkahely, ami inspirál

A GLS által vallott alapvető értékek a megbízhatóság, a biztonság, az átláthatóság, a rugalmasság és a fenntarthatóság. Folyamatosan növekvő cégként a GLS arra törekszik, hogy vonzó karrier lehetőséget biztosítson a munkatársainak, megbecsüli a kitartó munkát és folyamatos képzést szervez részükre.

A GLS-nél egy olyan karrier vár Rád, ahol minden nap új kihívásokkal és lehetőségekkel találkozhatsz egy dinamikus és innovatív környezetben. Nálunk nem csak munkát végzel, hanem részese leszel egy olyan csapatnak, ahol együtt valódi értéket teremtünk.

Csatlakozz hozzánk és alakítsuk együtt a logisztika jövőjét!