Csőhegesztő

  • Cég neve

    Terra-21 Kft.

  • Munkavégzés helye

    2143 Kistarcsa

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Közműépítéssel foglalkozó, nagy múlttal rendelkező budapesti székhelyű cég keres városi környezetben szerzett munkatapasztalattal rendelkező Csőhegesztő munkatársakat Budapesten és környezetében végzendő elsősorban távhő- és vízvezeték építési munkákhoz.

Elvárások

    • 141-es (AWI) és/vagy 111-es (CEL) csőhegesztési eljárások ismerete
    • Önállóság, megbízhatóság, problémamegoldó képesség
    • Orvosi alkalmasság
    • Esetleges vidéki munkavégzés vállalása
    • legalább 3 éves hegesztői tapasztalat

Előnyt jelent

    • Előnyt jelent más hegesztési eljárások ismerete (311-es eljárás, sarokvarrat, 135-ös eljárás, stb..)

Amit kínálunk

    • Hosszútávú, stabil munkahely
    • Versenyképes fizetés (a téli időszakban is)
    • Egyéb juttatások
    • szükség esetén szállóhely biztosítása

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát, bemutatkozó levelét.