Csőhálózat szerelő

  • Cég neve

    Fischer GmbH

  • Munkavégzés helye

    64291 Darmstadt, Németország

  • Fizetés

    Nettó 2 000 Euro havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Csőszerelési feladatmegoldás az építkezésen mint szerelő, vagy segítő esetleg hegesztő.
Rögzítéstechnikai szerkezetek építése, csőszerelés préstechnikai kötésekkel,hegesztéssel.
Hegesztői képesség nem elvárás.

Elvárások

-Megbízhatóság
-Csapatmunka
-érdeklődés az új feladatok iránt

Előnyt jelent

Német nyelvtudás előny, de mivel rendelkezünk magyar kollégákkal németül nem beszélők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Amit kínálunk

-Versenyképes fizetés
-Egyszemélyes szoba fürdőszobával (külön térítés nélkül)
-30 nap szabadság
-állandó munkavégzési helyszín egy ipari gyárban
- céges autó a munkába járáshoz
-szabad hétvége
-németországi bejelentés, német nyugdíj és társadalombiztosítás
- 2000 Euro nettó  fizetés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz

Céginformáció

1966 az alapítás óta a Fischer GmbH folyamatosan fejlesztette a technikai tudását egy lakossági szolgáltatóból egy megbízható ipari feladatokat is ellátó céggé. Továbbra is családi hangulatban dolgozó kis csapatunk mára több mint húsz munkatársat számlál.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja magyar vagy német nyelvű önéletrajzát