Csapágybolti eladó

  • Cég neve

    HR CSAPÁGY Kft.

  • Munkavégzés helye

    4024 Debrecen, Méliusz tér 11.

  • Fizetés

    Nettó 220e - 300e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Hétfőtől péntekig, 8:00 és 16:00 óra közt nyitva tartó debreceni csapágyszaküzletünkbe keresünk műszaki eladó kollégát, az alábbi feladatok ellátására:
  • Pultnál történő kiskereskedelmi értékesítés;
  • Számlázás, kasszakezelés;
  • Készlet feltöltés és karbantartás;
  • Esetenként áru be- és kiszállítás;
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás.

Elvárások

Leendő kollégánkkal szembeni elvárásaink a következők:
  • Szakirányú szakmai (gépipari) végzettség;
  • Érettségi bizonyítvány;
  • Gépipari kereskedelmi gyakorlat;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Általános műszaki intelligencia;
  • Alapfokú számítógépes ismeretek;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Precizitás, megbízhatóság, pontosság.

Előnyt jelent

  • Alapszintű angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Csapágy- és hajtástechnikai ismeretek.

Amit kínálunk

  • Kiegyensúlyozott, túlóramentes, teljes munkaidős állás;
    (Munkaidő:  hétfőtől péntekig: 7:45-től 16:15-ig, 30 perc ebédidővel.)
  • Versenyképes, a szakmai fejlődéssel arányos bérezés;
  • Intenzív szakmai fejlődési lehetőség a csapágyiparban, hajtástechnikában;
  • Barátságos munkakörnyezet;
  • Hosszú távú perspektíva.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló

Céginformáció

A debreceni székhelyű HR Csapágy Kft. - idén jubilálva - 30 éves múlttal foglalkozik csapágy, ékszíj, szimering és hajtástechnikai termékek kiskereskedelmével. Ügyfeleink között a régió számos nagy ipari, mezőgazdasági cége mellet sok közép- és kisvállalkozás is megtalálható, de kiemelt figyelmet fordítunk a lakossági vásárlói igények udvarias kiszolgálására is. Elsősorban a japán KOYO, NSK és IKO csapágy termékekkel márkakereskedünk, mindemellett a város legszélesebb választékú ékszíj és hajtószíj készletével rendelkezünk.

A "Jelenkezem" gombra való kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát!