Corporate Sales Manager

  • Cég neve

    ARIA HOTEL BUDAPEST

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Hercegprímás utca 5.

  • Fizetés

    Nettó 500e - 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

• Új, potenciális ügyfelek felkeresése
• Értékesítési hívások lebonyolítása és heti értékesítési jelentések készítése
• Szobaéjszakák és szobabevétel maximalizálása
• Árajánlatok küldése, számlák utánkövetése
• Folyamatos piackutatás készítése olyan cégek elérésének érdekében, amelyek szállásbevételt, banketteket és egyéb fogyasztást generálnak
• Helyszín bejárások lefolytatása a potenciális ügyfelek számára
• Ügyfélprofilok kezelése, folyamatos bővítése, adatbázisok frissítése
• Csoport- és rendezvényszerződések elkészítése és nyomonkövetése
• Potenciális vállalati cégek vezetői és asszisztensei, valamint házon belüli vendégek szórakoztatása a szálloda jövőbeli üzleti tevékenységének növelése érdekében
• Az aktuális piaci trendeket nyomon követése, versenytársak monitorálása
• Részvétel a napi értékesítési meetingeken, heti értékesítési értekezleten és kéthetente üzletfejlesztési értekezleten
• Üzleti- és saját rendezvényeken való részvétel
• Sales utazásokon, vásárokon való részvétel, majd riportok, összegzések készítése

Elvárások

• Kiváló kommunikációs készség
• Folyékony angol és magyar nyelvtudás
• Professzionális és megfelelő üzleti megjelenés és prezentáció
• Az ideális jelöltnek kiváló szervezési és adminisztrációs képességekkel, valamint interperszonális készségekkel kell rendelkeznie
• Legalább 1 év luxusszállodai tapasztalat szükséges

Előnyt jelent

Micros Fidelio szállodai software ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, versenyképes fizetés
  • Incentive díjazás
  • Nem budapesti lakosok utazás támogatása
  • Személyzeti étkezés, kávé
  • Kiemelkedő csapatszellem és a munkahelyi légkör
  • 40% dolgozói kedvezmény a szállodai szobaárból, F&B egységeikben a
    fogyasztásból, illetve a Spa szolgáltatásokból (masszázs, kozmetika, manikűr és pedikűr)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A luxus boutique szálloda, az ARIA HOTEL BUDAPEST - amely a 2017-es évben a vendégvisszajelzések alapján elnyerte a világ legjobb szállodája díjat – dinamikus csapatába munkatársat keres Corporate Sales Manager pozícióba.

Fényképes önéletrajz