Copywriter

  • Cég neve

    Lounge Design Kft.

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest, Felső Zöldmáli út 72.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • kampány koncepciók megalkotása,
  • a kampányok kreatív elemeinek kidolgozása,
  • szövegírás,
  • prezentációs anyagok készítése,
  • digitális kampányok felületeinek szövegírási feladatai,
  • korrektúrázási feladatok.

Elvárások

  • minimum egy év releváns munkatapasztalat,
  • önálló koncepcióalkotás,
  • stratégiai, kreatív, ügyfél- és megoldásorientált látásmód,
  • proaktivitás, igény a fejlődésre,
  • gyors és megbízható munkavégzés,
  • nyitottság a csapatjátékra,
  • határidők pontos betartása,
  • prezentációs gyakorlat,
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag,
  • hibrid munkavégzés, home office lehetőséggel,
  • hosszú távú, kiszámítható együttműködés,
  • természetközeli gyerek- és kutyabarát iroda a II. kerületben,
  • többszörösen díjnyertes, szakmailag elhivatott, barátságos csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Játéksarok

Céginformáció

A Lounge Design az ország egyik legnagyobb reklámügynöksége. Sokszorosan díjnyertes, szakmailag elhivatott, barátságos csapatunkba új szövegírót keresünk.

Várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva.